Rīko tikšanos par medicīnas pakalpojumu saņemšanu Valgas slimnīcā

Ceturtdien, 30. janvārī pulksten 18 Valkas pašvaldības ēkā Beverīnas ielā 3 novada domes deputāts Vilmārs Vesingi aicina iedzīvotājus uz informatīvo tikšanos par veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanu Valgas slimnīcā. 

Ar iedzīvotājiem tiksies pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis, Sociālo lietu un Izglītības, kultūras un sporta komitejas  loceklis V. Vesingi, novada domes sabiedrības veselības organizatore Baiba Vorobjeva, kā arī Nacionālā veselības dienesta Starptautiskās sadarbības nodaļas speciālisti. 

V. Vesingi informē, ka novada dome ar Nacionālo veselības dienestu ir izstrādājusi atvieglotu kārtību, kādā novada iedzīvotāji varēs saņemt atmaksu par Valgas slimnīcā saņemtajiem pakalpojumiem. Pērn rudenī V. Vesingi kopā ar ģimenes ārstu Māri Nātru un viņa atbalstītājiem piedalījās sarunās ar veselības ministri Ilzi Viņķeli. Diskutējot ar ierēdņiem un apmainoties ar apjomīgu informāciju starp novada domi, Veselības ministriju un Valgas slimnīcu, ir panākta vienošanās par atvieglotu kārtību Valkas novada iedzīvotājiem kompensācijas saņemšanai par izmantotajiem pakalpojumiem Valgas slimnīcā.   

Iedzīvotāji varēs uzdot jautājumus un izrunāt problēmsituācijas par pakalpojumu saņemšanu Valgas slimnīcā un par kompensācijai nepieciešamo dokumentu iesniegšanu Nacionālajā veselības dienestā. 

Novados