Riņģu saiešanas namā ielūdz uz īpašu notikumu

Sestdien, 11. jūlijā, ikviens blomēnietis, Smiltenes novada iedzīvotājs un viesis būs gaidīts Riņģu saiešanas namā uz Atceres dievkalpojumu pulksten 11, kurā kalpos mācītājs Gundars Ceipe un Reinis Kulbergs, kā arī sacītājs Arnis Dāme. Dievkalpojumā tiks pieminēta Ķikuļu Jēkaba 280. gadskārta.

Goda viešņa būs Čehijas Republikas vēstniece Latvijā Jana Hinkova. Blomes tautas nama vadītāja Gita Skadiņa uz Riņģiem visus aicina arī 11. jūlija vakarā, kad pulksten 20 skanēs Klusās mūzikas koncerts. Tajā uzstāsies grupa “Iļģi” un Zane Šmite, kā arī grupa “JUUK”, kurā sadarbojas zināmi alternatīvās scēnas mūziķi. Pasākumā varēs vērot arī ambientu skaņu uzvedumu Blomes ģimeņu sniegumā.
“Šādam koncertam guvām iedvesmu pērn, kad Riņģos kas tāds notika pirmo reizi. Sapratām, ka cilvēkiem patīk intīmāka gaisotne, “Iļģi” pavisam noteikti spēj to radīt. Koncerts notiks ārā, par sēdvietām būsim parūpējušies, taču lūgums apmeklētājus apģērbties atbilstoši laikapstākļiem. Risinājumu atradīsim arī lietus gadījumā,” saka G. Skadiņa.

Novados