Rīt Valsts prezidents Egils Levits apmeklēs Smilteni un diskutēs ar jauniešiem par dzīvi digitālajā laikmetā

Otrdien, 27. oktobrī, Valsts prezidents Egils Levits apmeklēs Smilteni un Raunas novadu. Reģionālās vizītes laikā plānota Valsts prezidenta tiešsaistes saruna ar Raunas, Smiltenes un Apes jauniešiem par dzīvi digitālajā laikmetā, digitālās vides iespējām un izaicinājumiem, kā arī attālinātajām mācībām.

Diskusija būs skatāma tiešraidē Valsts prezidenta YouTube profilā (presidentlv), tīmekļvietnē www.president.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook (egilslevitslv) un Twitter (@Rigas_pils).

Raunā Valsts prezidents tiksies arī ar Raunas novada domes priekšsēdētāju Eviju Zurģi un Raunas vidusskolas direktoru Edgaru Plētienu, kurš vienlaikus ir vēstures un politikas skolotājs, kā arī izglītības programmas “Iespējamā misija” absolvents. Raunas novadā E. Levits arī apmeklēs augstas pievienotās vērtības kokrūpniecības uzņēmumu “Pavasars”, kas nodarbojas ar koka paneļa māju, koka un alumīnija logu ražošanu.

Savukārt Smiltenē Valsts prezidents tiksies ar Smiltenes novada domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu un citiem pašvaldības pārstāvjiem, lai pārrunātu Smiltenes novada attīstības plānus. Tāpat E. Levits tiksies ar Smiltenes novada uzņēmējiem, kuri ir ieguvuši “Smiltenes novada uzņēmēju” balvu, un iestādīs pie Smiltenes vidusskolas liepu par godu Smiltenes 100. gadadienai.

Lai vizītes laikā nodrošinātu augstu epidemioloģisko drošību, vizītes norisē iesaistītās personas, tai skaitā mediju pārstāvji valkā mutes un deguna aizsegu, ievēro drošu distancēšanos, atsakās no sarokošanās un nelieto koplietošanas priekšmetus.

Novados