Sākusies pieteikšanās vokālistu konkursam “Smiltenes balstiņas 2019”

Ir sākusies pieteikšanās Smiltenes novada bērnu un jauniešu vokālistu konkursam “Smiltenes balstiņas 2019”, kas norisināsies 16. martā pulksten 15:00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Pieteikšanās – līdz 10. martam.

Konkursa “Smiltenes balstiņas” mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu muzikālo spēju attīstību, pilnveidot uzstāšanās iemaņas un skatuves kultūru, sekmēt latviešu komponistu dziesmu un latviešu tautasdziesmu apguvi. Tam var pieteikties Smiltenes novadā dzīvojoši bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Konkursa dalībnieka (solists, duets vai trio) uzdevums ir sagatavot vienu priekšnesumu – dziesmu latviešu valodā atbilstoši savam vecumam un vokālajām spējām. Dalībniekus, kā allaž, vērtēs Smiltenes pilsētas Kultūras centra apstiprināta, profesionāla žūrija un īpašais viesis – kāds populārs, iemīļots mūziķis, kura vārds šobrīd netiek atklāts un paliek kā pārsteigums. Konkursa uzvarētāji saņems īpašas, noderīgas balvas.

Dalību konkursā iespējams pieteikt līdz 10. martam (ieskaitot), iesniedzot pilnībā aizpildītu pieteikuma anketu, kas pieejama Smiltenes novada interneta vietnē www.smiltene.lv un Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Anketu var nosūtīt elektroniski uz e-pastu [email protected], vai nodot personīgi Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.

Ievērībai – ja dziesmas pavadījumā tiek izmantota fonogramma, tā elektroniski, CD vai USB formātā jāiesniedz kopā ar pieteikuma anketu. 

Ar konkursa nolikumu var iepazīties interneta vietnē www.smiltene.lv vai Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.  Sīkāka informācija pa tālruni 28688101.

Novados