Seniori sola gan tikšanos ar Smiltenes novada mēru, gan ārzemju ceļojumus

Smiltenes pensionāru apvienība aicina uz kārtējiem saviem rīkotajiem pasākumiem un ceļojumiem.

Jau šo ceturtdien, 13. februārī, pulksten 11 pensionāru klubiņā Smilšu ielā 4 Smiltenē ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar Smiltenes novada domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu.

“Vaicāsim par dažādām tēmām, piemēram, par gatavošanos Smiltenes simtgadei, arī par to, kā pašvaldības vadītājs iejuties jaunajā darbā,” stāsta Smiltenes pensionāru apvienības vadītāja Rita Bormane.

Vēl šomēnes 27. februārī pulksten 11 Smiltenes pensionāru klubiņā viesosies tūrisma aģentūras “Balt–Go” dibinātāja un vadītāja Līga Pommere. Viņa stāstīs par ceļojumiem un dalīsies iespaidos par ārzemēs redzēto.

Šovasar ceļos arī Smiltenes seniori. Pilsētas pensionāru apvienība aicina doties līdzi vairākās ekskursijās uz ārzemēm un pieteikties, zvanot Ritai Bormanei uz tālruni 26514012.

Šomēnes 28. februārī ir plānots braucies uz vienu no spa centriem Pērnavā, Igaunijā. Vēl var pieteikties arī senioru kruīzam ar prāmi uz Stokholmu no 22. līdz 24. februārim.

Jau sākusies pieteikšanās ekskursijai uz Zakopanes pilsētu Polijas dienvidos. Ceļojums šovasar notiks no 9. augusta līdz 14. augustam. “Polijas dažādība un skaistums mums ir maz zināms. Valsts dienvidos, Tatru kalnu pakājē,  apmēram 800 metrus virs jūras līmeņa atrodas pilsēta, kura kā iedvesmas un iespēju vieta jau vairākus gadsimtus bijusi māksliniekiem, rakstniekiem un citiem radošiem cilvēkiem. Tatru palete uzbur visneiedomājamākos toņu savienojumus un nokrāsas. Tev tas ir jāredz!” intriģē R. Bormane.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, maijā būs pat divi braucieni uz Baltkrieviju. Otrajā grupā, kas uz šo valsti dosies no 25. līdz 30. maijam, ir vēl 15 brīvas vietas.  

Sākusies pieteikšanās arī ceļojumam uz Reinas ieleju (Vāciju un Franciju). Šī ekskursija notiks no 15.  līdz 22. septembrim. Apskates vietas būs Elzasas vīna ceļš, Švarcvalde, Drēzdene, Heidelberga, Bādenbādene, Strasbūra un citas pilsētas. 

“Visi laipni aicināti ceļot kopā ar mums! Drīz būs arī informācija par šās vasaras braucieniem pa Latviju,” sola R. Bormane.

Novados