Sestdien virs Smiltenes būs vērojami gaisa baloni

Šo sestdien, 29.februārī, plkst. 8 no laukuma Smiltenes pilsētas robežās gaisā pacelsies šarmantākais aviācijas transportlīdzeklis - gaisa baloni. Tiek aicināti visi interesenti izbaudīt gaisa balonu krāšņumu un neaprakstāmo iespaidīgumu, ko rada to kopīga gaisa ceļa uzsākšana.  

"Gaisa balons rada prieku visu vecumu cilvēkiem - tas ir milzīgs un pozitīvs. Tas arī sniedz absolūtas brīvības sajūtu. Biedrības vārdā aicinām ikvienu pievienoties visās vai arī kādā no pasākuma daļām Smiltenē un izbaudīt krāšņu ziemas pasaku," aicina gaisa balonu pilote, biedrības “Sky Amazons” valdes priekšsēdētāja Inga Ūle.

Plānotās pasākuma aktivitātes:

Plkst. 8 gaisa balonu pilotu pulcēšanās Smiltenes Baznīcas laukumā un došanās uz gaisa balonu pacelšanās laukumu. Prognozējamais gaisa balonu kustības virziens no Smiltenes uz Lobērģiem. 

Lidojums ar gaisa balonu, pēc lidojuma pikniks un pārgājiens. Pieteikšanās aktivitātēm obligāta, vairāk informācijas arī par pasākumu izmaksām, zvanot 26453686. Pieteikties iespējams vēl šodien, 28.februārī.

Novados