Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē būs Sīpolu diena

Gribat uzzināt ko vairāk par sīpoliem un ķiplokiem? Tad nākamo ceturtdien, 25. oktobrī, pulksten 11 varat apmeklēt Smiltenes pensionāru apvienības rīkoto Sīpolu dienu, kas notiks pensionāru klubiņa telpās Smilšu ielā 4.


Tur būs iespēja satikt Inesi Krūklīti no Raunas uzņēmuma “Latvijas ķiploks”, kas no ķiplokiem ražo dažādus produktus, un uzzināt par to daudzpusīgu izmantošanu ēdienos. Smiltenes seniori rādīs savu šā gada sīpolu un ķiploku ražu, būs arī slaveno Peipusa sīpolu paraugs, stāsta Smiltenes pensionāru apvienības vadītāja Rita Bormane.


“Aicināti visi  interesenti gan paskatīties, gan pavērtēt, gan uzzināt ko jaunu. Var paņemt līdzi savas receptes ēdieniem, kuros jāizmanto sīpoli vai ķiploki,” piebilst R. Bormane un pie viena teic paldies visiem, kuri atnāca uz klubiņā sarīkoto higiēnas materiālu prezentāciju un mūzikas nodarbību, arī sociālajiem darbiniekiem, kuri sarīkoja cilvēku atsaucību ieguvušo  nodarbību par mūziku.

Novados