Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē būs tikšanās ar ģimenes ārsti un onkoloģi

Piektdien, 6. decembrī, pulksten 13 Smiltenes pensionāru klubiņa telpās Smilšu ielā 4 notiks pasākums “Veselības paškontrole” – tikšanās ar ģimenes ārsti Evitu Zušmani un ārsti onkoloģi, ķīmijterapeiti Tiju Zaļkalni. Pasākumā gaidīts ikviens interesents. 

“Par onkoloģiju ir smagi runāt, taču pēdējā laikā sabiedrība tiek iedrošināta. Tāpēc arī mēs nolēmām dot iespēju iedzīvotājiem uzzināt par šo un citiem tematiem. Tikšanās ar speciālistiem palīdz noskaidrot atbildes nezināmajam un pielāgoties jaunām situācijām, lai kādas likstas piemeklētu pašu vai līdzcilvēku,” stāsta Smiltenes novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Anita Šteinberga. 

Ņemot vērā, ka Smiltenes pensionāru apvienībai ir labas iestrādes šāda veida pasākumiem, par  norises vietu izvēlētas klubiņa telpas.

20191129-1223-copy-of-copy-of-copy-of-co

Novados