Smiltenē peldvietā izrauj ūdensrozes

Karstās svētku brīvdienas daudzi pavadīja pie ūdenstilpēm. Pēc Jāņiem “Ziemeļlatvija” saņēma informāciju, ka Smiltenē, Klievezera galvenajā peldvietā aiz laipas izrautas aptuveni divdesmit ūdensrozes.

“Dzīvojam ezera tuvumā, tāpēc bieži šeit nākam. Klievezerā skaisti auga rozīgas ūdensrozes. Līgo naktī tās kāds ir izrāvis un nometis turpat netālu. Kāpēc tā ir jārīkojas? Trūkst apziņas un sapratnes par to, ko drīkst un nedrīkst? Pēdējā laikā nekas tamlīdzīgs nebija novērots Klievezerā, bet līdz ar karsto laiku arī atkritumu un aizmirstu mantu peldvietā kļūst vairāk,” laikrakstam stāsta smiltenietis Aldis Lapiņš.

Viņš zina teikt, ka Klievezers ir iecienīta peldvieta smilteniešu vidū, jo īpaši bērnu. “Ūdens silts, ļoti daudzi nāk ar bērniem, mazbērniem, regulāri ierodas kompānijas. Varbūt šajā laikā vajag uzstādīt papildu atkritumu urnas, jo ar vienu mazo peldvietā un otru stāvlaukumā ir par maz,” rosina A. Lapiņš, kurš vienlaikus mudina godprātīgos atpūtniekus būt vērīgiem un, ja pamana nejēdzības, informēt par tām pašvaldības policiju.

Novados