Smiltenē Zinību dienā – gājiens un ballīte

Jaunais mācību gads Smiltenē  Zinību dienā, 2. septembrī, sevi pieteiks uzskatāmi – ar pilsētas vidusskolas audzēkņu gājienu no Kultūras centra uz skolas ēku Dakteru ielā.

Smiltenes vidusskola jau savlaicīgi publisko informāciju, kur  un cikos skolēniem Zinību dienā pulcēties.

Gaidīs arī pirmīšu vecākus

1. un 12. klašu skolēniem jāierodas Smiltenes Kultūras centrā pulksten 8.45. Mīļi tiks gaidīti arī pirmklasnieku vecāki. Drīz pēc tam, pulksten 9, sāksies saviļņojošs brīdis – svinīgā satikšanās un skolas zvana iezvanīšana 1. un 12. klašu skolēniem Kultūras centra lielajā zālē.

Savukārt 2.-11. klašu skolēniem pulksten 9.45 jāpulcējas  noteiktās teritorijās pie Smiltenes Kultūras centra (informāciju var precizēt pie klases audzinātājas). Klases audzinātājām rokās būs karodziņi ar klases numuru.

Aptuveni pulksten 10 visi organizēti dosies Zinību dienas gājienā uz Smiltenes vidusskolu. Ap pulksten 10.20 Smiltenes vidusskolas direktore Ilze Vergina teiks svinīgo uzrunu pie skolas galvenās ēkas Dakteru ielā 27, jauno 2019./2020. mācību gadu uzsākot.

Pulksten 10.40 klasēm sāksies pirmā audzināšanas stunda jaunajā mācību gadā.

Vakaru noslēgs reperis Edavārdi

Savukārt pirmās skolas dienas izskaņā Smiltenē būs ballīte, uz to skolēnus, jauniešus un arī viņu vecākus aicina Smiltenes pilsētas Kultūras centrs. Ieeja pasākumā – bez maksas.

Visi ballēties gribētāji 2. septembrī pulksten 19 būs mīļi gaidīti Smiltenes pilsētas Kultūras centra pagalmā (sliktu laika apstākļu gadījumā – lielajā zālē). Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies jaunā, daudzsološā grupa “Limited Empire”, kurā muzicē smiltenieši Alise un Klāvs Gulbji un Mareks Dambītis, informē Smiltenes pilsētas Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Madara Mūrniece.

Grupa izpilda dažādu populāru latviešu un ārzemju dziesmu kaverversijas.

Savukārt ballītei jautrību un asumiņu piešķils enerģiskais DJ Kozloo.

Ballītes kulminācijā ap pulksten 21 uz skatuves kāps populārais latviešu reperis Edavārdi. Viņš iedvesmu savām dziesmām smeļas no dažādiem mūzikas stiliem un mūziķiem. Edavārdi dziesmas ir daudzpusīgas, tajās tiek iztirzātas tādas tēmas kā izpildītāja iekšējā pasaule, viņa apkārtējā vide un sabiedrība. Dziesmu saturs nereti ir satīrisks un sarkastisks, bet skanējums – eksperimentāls. Edavārdi ir izdevis vairākus albumus.

Novados