Smiltenes amatniekus un pārtikas produktu ražotājus aicina pieteikties uz Kalnciema tirdziņu

Smiltenes novada pašvaldība un Tūrisma informācijas centrs aicina vietējos amatniekus un pārtikas produktu ražotājus izmantot lielisku iespēju – 8. jūnijā bez maksas piedalīties Kalnciema kvartāla tirdziņā.

“Zemnieku un amatnieku tirgus ir Kalnciema kvartāla senākā tradīcija, kas jau kopš 2008. gada Rīgas iedzīvotājiem un viesiem piedāvā izmeklētu vietējo mājražotāju, zemnieku, amatnieku un dizaineru produkciju. Tirgus pazīstams ar kvalitāti – Latvijā ražotu un bioloģiski audzētu pārtiku un oriģināliem amatnieku un dizaineru darinājumiem, kādus neatrast veikalu plauktos. Vietējie iedzīvotāji tirgu iemīļojuši tā draudzīgās svētku atmosfēras dēļ,” vēsta Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Zelma Mičule.  

Smiltenes novada amatniekiem un mājražotājiem iespēja piedalīties tirdziņā radīta, veiksmīgi īstenojot projektu “Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”. Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Projekta aktivitāšu vadītājs, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītājs Modris Apsītis aicina nekavēties, bet pieteikties. “Šobrīd kopā ar igauņiem tirgū ir līdz četrdesmit vietām. Smiltenes novadam plānotas vairāk nekā desmit. Interesentiem, kas vēlas piedalīties, ir nepieciešama vien sava telts un galdi. Vieta būs atmaksāta. Šī patiešām ir laba iespēja, jo Kalnciema kvartāla tirgus ir ļoti apmeklēts ar maksātspējīgu auditoriju. To apmeklē gan rīdzinieki, gan ārvalstu tūristi. Tirdziņš mūsu amatniekiem, rokdarbniekiem un mājražotājiem var kalpot kā laba reklāma un vieta jauniem kontaktiem. 

Plašāku informāciju var iegūt, zvanot 64707575 vai rakstot e-pastu [email protected],” “Ziemeļlatvijai” stāsta Smiltenes novada TIC vadītājs.

Viņš atklāj, ka Smiltenes novads tiks pārstāvēts arī maija vidū Valmierā gaidāmajās Vidzemes uzņēmēju dienās.

Novados