Smiltenes bibliotēka saņem jaunas grāmatas

Smiltenes novada bibliotēka saņēmusi kārtējās jaunās grāmatas. Lasītājiem ir iespēja pieteikties rindā izvēlēto grāmatu saņemšanai uz mājām.

Autorizētiem bibliotēkas lietotājiem ir iespēja grāmatas rezervēt arī elektroniskajā  katalogā “Mana bibliotēka”. Par autorizācijas datu saņemšanu jāvaicā  bibliotekāram, atgādina vecākā bibliotekāre Ilona Rozīte. 

Saņemto jaunumu klāstā ir, piemēram, Roberto Meloni grāmata “Pa Latvijas novadiem ar Roberto’’, kas veidota pēc skatītāju iecienītā un Roberto Meloni vadītā kulinārijas šova materiāliem. Šovu demonstrē kanālā “Rīga TV 24”.  Grāmatā apkopota 81 recepte, ar ko raidījumā dalījušies viesi no dažādiem Latvijas novadiem.  

Ligitas Paegles grāmata “Otra puse”, kas izdota sērijā “Vakara romāns”, ir sarkastisks stāsts par kāri pēc kaimiņa mantas un savas mantas pārspīlētu sargāšanu, brīdinot, ka uzmācīgas idejas nekad nav novedušas pie laba gala.

“Mīlestības aizvējā” ir Santas Montefjores aizkustinošs stāsts par sievieti, kurai jāzaudē sava atmiņa. Tas ir arī stāsts par stipru ģimeni un mīlestības mierinošo spēku, kas parāda, ka mūsu dvēseles kodols paliek nemainīgs par spīti visam.

Slovāku autora Viliama Klimāčeka romāns “Karstā  68. gada vasara” ir veltīts 1968. gada traģiskajiem notikumiem Čehoslovākijā, kad valstī iebruka padomju karaspēks. Grāmata detalizēti atklāj okupācijas radītās sekas, sākot no jauniešu nākotnes sapņu sagrāves, ekonomikas stagnācijas līdz totālai sabiedrības cenzūrai. Romāna sižets ir balstīts uz patiesiem faktiem.

“Ir arī citas interesantas grāmatas. Laipni aicināti apmeklēt bibliotēku!” piebilst Ilona Rozīte.

Novados