Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novadā beidzot atvērti bērnu un trenažieru laukumi

Beidzot ir piepildījusies kāda bērnu un viņu vecāku vēlēšanās – no 10. jūnija, beidzoties ārkārtējai situācijai Latvijā, ir atvērti bērnu rotaļu un āra trenažieru laukumi Smiltenes novadā.

Šīs vietas novadā bija slēgtas jau no marta vidus, lai pēc iespējas samazinātu ar “Covid-19” vīrusa izplatību saistītos riskus. Vecākiem nebija viegli pavisam mazajiem bērniņiem izskaidrot, kāpēc apkārt laukumiem ir novilktas norobežojošās lentes un kāpēc bērni šajos laukumos nevar rotaļāties.

Smiltenes novada pašvaldība atgādina, ka, apmeklējot bērnu rotaļu un āra trenažieru laukumus, jāturpina ievērot valstī noteiktā fiziskās distancēšanās kārtība, proti, jāievēro divu metru atstatums un stingri jāseko līdzi roku higiēnai. Pašvaldība arī lūdz vecākus pirms došanās uz rotaļu laukumiem ar saviem bērniem vēlreiz pārrunāt nepieciešamos piesardzības pasākumus un fiziskās distancēšanās noteikumus. 

Smiltenē āra trenažieru laukums pie Tepera ezera ir pieejams jebkurā laikā, bet bērnu rotaļu laukuma Gaujas ielā darba laiks šovasar būs no pulksten 10 līdz 21.

Novados