Smiltenes novada bibliotēka saņēmusi jaunas grāmatas

Smiltenes novada bibliotēka saviem lasītājiem piedāvā jaunākās saņemtās grāmatas un atgādina, ka bibliotēkā ir iespēja pieteikties rindā populārāko grāmatu saņemšanai uz mājām.

Autorizētiem bibliotēkas lietotājiem ir iespēja grāmatas rezervēt arī elektroniskajā  katalogā. 

“Par autorizācijas datu saņemšanu jāvaicā bibliotekāram. Aicinām rezervēt eksemplārus kopkatalogā “Mana bibliotēka”,” informē vecākā bibliotekāre Ilona Rozīte. 

Jaunumu klāstā ir, piemēram, Ingas Ābeles grāmata “Baltā kleita”, kurā apkopoti deviņi stāsti, kas lasīti ikgadējos prozas lasījumos, ko rakstniece dēvē par rakstnieku un lasītāju Ziemassvētkiem. 

Grāmatā “Gaismas mirkļi” apkopotas žurnālistes Līgas Zītaras publikācijas par 21 izcilu personību, piemēram, dzejnieci  Liju Brīdaku,  liliju selekcionāru Jāni Vasarieti, peoniju lietpratēju Aldoni Vēriņu un citiem.

Zanes Nuts “Zosāda” ir dāmu romāns, kurā parādīts, cik ātri un nemanāmi kaislē var pazaudēt ierasto sevi ar piebildi – ne vienmēr aizmaldīties prom no pieņemtā ir slikti, reizēm tas paver citus apvāršņus, ļaujot uz savu dzīvi palūkoties jaunā gaismā.  

Izaicinošā darba “Jauna vadība” autors Deivids Burkus savā grāmatā apkopojis pasaulē plaši pazīstamu firmu pieredzi, kā organizēt darbu, radikāli izmainot uzņēmuma menedžmenta stratēģiju atbilstoši 21. gadsimta tendencēm. Grāmata rosinās ikvienu uzņēmuma vadītāju padomāt, – “varbūt es arī varu strādāt  citādāk”?

Teātra kritiķes Līvijas Dūmiņas grāmatā “Artūra Skrastiņa spogulija” galvenais varonis ir aktieris Artūrs Skrastiņš. “Radoša nemiera gars, kuram tik ļoti piestāv nevietā novalkātais zvaigznes tituls, un tikai viņš pats zina, cik viegli ir uzlēkt pie jebkuras mākslas debesīm un cik grūti ir tur atrasties pastāvīgi. Te ar talantu vien ir par maz – nepieciešams darbs, veiksme, prasme tikt pāri zaudējumiem, neapmaldīties skatītāju un kritiķu mīlestībā un daudz kas cits,” – tā par galveno varoni grāmatas priekšvārdā izsakās teātra zinātniece Ieva Struka.  
Ukraiņu rakstnieces Tamāras Horihas Zernas romāns “Meitiņa” vēsta par 2014. gada pavasari un vasaru Donbasā – Ukrainas un Krievijas konflikta saasinājuma laikā.

“Ir arī citas interesantas grāmatas. Laipni aicināti apmeklēt bibliotēku!” lasītājus rosina Ilona Rozīte.

Novados