Smiltenes novadā dzīvojošajiem bērniem līdz 18 gadu vecumam bezmaksas nodarbības pie fizioterapeita

Līdz pat augusta beigām Smiltenes novadā dzīvojošajiem bērniem līdz 18 gadu vecumam ir iespēja pieteikties bezmaksas vingrošanas nodarbībām fizioterapeita Didža Lūkina vadībā. Nodarbību apjoms katram bērnam tiek piemērots individuāli.

Smiltenes novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Anita Šteinberga stāsta, ka aktivitātes notiek projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” ietvaros, tāpēc tās novada iedzīvotājiem ir pieejamas bez maksas.

Nodarbību mērķis ir sekmēt bērnu lokanību, veiklību, koordināciju un uzlabot fizisko izturību, apgūt vingrojumus, kas izmantojami ikdienā savas veselības uzlabošanai. Tā kā nodarbības vada fizioterapeits, nodarbību slodze un veids tiek piemērots veselības stāvoklim un fiziskās sagatavotības pakāpei. “Jau pavasarī bija liela atsaucība un daudz bērnu izmantoja  iespēju apmeklēt fizioterapeitu. Aicinu to darīt arī tagad, jo apmeklējums ir vērtīgs un vajadzīgs. Papildu informācija un pieteikšanās pēc iepriekšēja pieraksta pie fizioterapeita Didža Lūkina notiek, zvanot uz 22016482,” laikrakstam stāsta A. Šteinberga.

Viņa atgādina, ka līdz pat rudenim turpinās nūjošana Smiltenē. Nūjošanas nodarbības notiek katru trešdienu un ceturtdienu pulksten 19. Trešdienās pulcēšanās vieta ir Drandu ielas galā pie Cērtenes pilskalna sarga, bet ceturtdienās – pie āra trenažieriem Vecajā parkā (netālu no stāvlaukuma pie Tepera ezera). Tiem, kuriem nav savu nūju, tās tiek nodrošinātas. Vēlams iepriekš pieteikties, zvanot nodarbību vadītājai Vinetai Veismanei uz 26525276.

Novados