Smiltenes novada pagastos atceļ vairākus pasākumus

Saskaņā ar 13. oktobrī valdības noteiktajiem stingrākiem epidemioloģiskajiem drošības pasākumiem pašvaldība ir veikusi izmaiņas jau publicētajā informatīvajā izdevumā «Smiltenes Domes Vēstis», kas pie novada iedzīvotājiem nonāks līdz 21. oktobrim. Izmaiņas notikušas Smiltenes novada Kultūras centra, pagastu kultūras un tautas namu pasākumu plānā.

«Ziemeļlatvija» jau rakstīja par izmaiņām Smiltenes novada Kultūras centra pasākumu plānā, taču korekcijas ieviestas arī kultūras dzīvē pagastos.

Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze ziņo, ka otrdien, 20. oktobrī,  Bilskas pašvaldības ēkā nenotiks tematiskā pēcpusdiena «Rudentiņš bagāts vīrs». Atcelta arī 24. oktobra vakarā Blomes tautas namā plānotā Jāņa Ziemeļnieka izrāde pēc Roberta Lukss motīviem «ATVARI» ar Strenču Tautas teātri. Izrāde atcelta arī 8. novembrī Variņu tautas namā.

Blomes tautas nama vadītāja Gita Skadiņa stāsta, ka rudens sezonu visi kolektīvi iesāka kā ierasts, šobrīd viss tiek piebremzēts. «Vēl pirms jaunajiem ierobežojumiem ar Brantu amatierteātri paguvām aktieru ģimenēm atrādīt jaunāko iestudējumu – Jāņa Jaunsudrabiņa «Invalīds un Ralla». Šobrīd atkal pienācis laiks, kad nav skaidrs, cik patiesībā ilgi nevarēsim vai varēsim kaut ko darīt,» saka G. Skadiņa.
Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste paskaidro, ka informatīvais izdevums tiek nodrukāts tipogrāfijā trīs dienas pirms izplatīšanas, tāpēc jaunākās izmaiņas vairs nebija iespējams veikt. «Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ka pie lasītājiem nonākusi neprecīza informācija,» teic M. Mūze.

Novados