Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada Pašvaldības policija meklē jaunu priekšnieku

Trešdien, 12. jūnijā, Smiltenes novada dome izsludinājusi konkursu uz vakanto Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) priekšnieka amatu un aicina darbā arī pašvaldības policijas inspektoru vai inspektori.

Kopš SNPP izveides pirmās dienas, 2010. gada 1. decembra, tās priekšnieks bija Normunds Liepa.
“Vēlamies vērst uzmanību, ka ar konkursu izsludināšanu netiek palielināts Pašvaldības policijā esošo amata vienību skaits. Smiltenes novada Pašvaldības policijas priekšnieka vakance tiek izsludināta, jo darba tiesiskās attiecības ar pašreizējo Policijas priekšnieku tiks izbeigtas, ņemot vērā, ka Smiltenes novada domē tika saņemts viņa iesniegums ar lūgumu atbrīvot no Pašvaldības policijas priekšnieka amata. Pašvaldības policijas inspektora vakance tiek izsludināta uz noteiktu laiku, ņemot vērā pašreizējā inspektora došanos ilgstošā prombūtnē,” laikrakstu informē Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Kovala.

Uzziņai
Pašvaldības policija ir Smiltenes novada domes apbruņota militarizēta administrācijas struktūrvienība, kas izveidota, lai nodrošinātu pašvaldības autonomo funkciju izpildi sabiedriskās kārtības uzturēšanā un personu saukšanu pie administratīvās atbildības par Smiltenes novada pašvaldības saistošo noteikumu neievērošanu. Pašvaldības policijas dibināta 2010. gada 1. decembrī.

Novados