Smiltenes novada seniori uz baseinu un pirti – bez maksas 2

Turpinoties projektam “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā”, pašvaldība organizē bezmaksas peldēšanas un pirts apmeklēšanas nodarbības senioriem vecumā no 54 gadiem. 

“Vecāki cilvēki, apmeklējot peldēšanas nodarbības un pirts procedūras, var izkustināt ķermeni, izstiepties un saglabāt lokanību, izveicību un dzīvesprieku. Abi pasākumi mazina noguruma pazīmes, uzlabo dzīves kvalitāti, kā arī fiziskās aktivitātes veicina vispārējo veselības uzlabošanos, it sevišķi sirds un asinsvadu veselību, kā arī pagarina mūža ilgumu,” stāsta Smiltenes novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Anita Šteinberga.

A. Šteinberga mudina Smiltenes novada iedzīvotājus Priekuļu peldbaseina “RIFS” apmeklējumam  pieteikties savlaicīgi, jo iepriekšējā pieredze liecina, ka interese ir liela. Pieteikties var, zvanot A. Šteinbergai uz tālruni 28680831. 

Baseina un pirts apmeklējumi plānoti svētdienās – 10. un 24. novembrī, 8. un 22. decembrī, nākamajā gadā 12. un 26. janvārī, 9. un 23. februārī. Nodarbības būs arī martā un aprīlī. Izbraukšana uz Priekuļiem pulksten 10 no pieturas Baznīcas laukumā 17, blakus veikalam “Apģērbi visai ģimenei” (agrāk kafejnīca “Mūza”).

Komentāri 2

duksis4x4

Vai tad vēl neesat savā baseinā ūdeni ielaiduši? :))

pirms gada, 2019.11.05 09:28

Ērls

Rudens lietavas piepildīs:)

pirms gada, 2019.11.06 12:48

Novados