Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada uzņēmējus, lauksaimniekus, mājražotājus, aicina piedalīties seminārā

Šā gada 21. un  22.martā Smiltenē notiks seminārs Smiltenes novada uzņēmējiem, lauksaimniekiem un mājražotājiem, kuri strādā piena un gaļas lopkopības nozarē. Seminārā būs gan prezentācijas par piena pārstrādi, gan vizītes pie nozares uzņēmējiem. 

Semināra programmā:

  • Beverīnas novada uzņēmuma “Trikātas pienotava” pieredzes stāsts bioloģiskā siera ražošanā;
  • Blomes pagasta zemnieku saimniecības “Dimanti” pieredzes stāsts piena pārstrādē un mājražošanā;
  • Alojas novada zemnieku saimniecības “Strēlnieki” pieredzes stāsts kazu audzēšanā un piena pārstrādē;
  • Smiltenes novada uzņēmuma AS “Smiltenes piens” prezentācija un pieredzes stāsts piena produktu ražošanā;
  • Apes novada, Gaujienas pagasta zemnieku saimniecības  “Lejasstrazdi-Zvejnieki” pieredzes stāsts gaļas lopu audzēšanā.

Aicinām novada uzņēmējus, lauksaimniekus un mājražotājus pieteikt savu dalību līdz 19.martam. Vietu skaits ierobežots. Plašāka informācija par pasākuma programmu, norisi un iespējām piedalīties var noskaidrot pa tālruni 64707575 vai rakstot e-pastu projekta aktivitāšu vadītājam Modrim Apsītim – [email protected]. Elektroniskā reģistrēšanās ŠEIT.

20190315-1244-seminars-lopkopiba-mazs.jp

Pasākums tiek organizēts projekta “Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā” (COOP Local) ietvaros. Vairāk par projektu var uzzināt Smiltenes novada mājas lapā šeit

Novados