Smiltenes seniori aicina pabūt kopā

Ir sācies jauns gads, un Smiltenes pensionāru apvienība plāno jaunus pasākumus, kuros seniori saturīgi pavadītu laiku, – tās ir gan ekskursijas, gan tikšanās ar cilvēkiem, kuri var pastāstīt jaunu, interesantu informāciju.

Tā šomēnes 23. janvārī pulksten 11 pensionāru apvienības telpās Smilšu ielā 4 viesosies Smiltenes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Reinis Kulbergs, kura stāsts būs par Smilteni un smilteniešiem laikmetu griežos. Luterāņu draudze par šo tēmu ir izveidojusi digitālu ekspozīciju, un mācītājs dos iespēju tajā ielūkoties arī pasākuma apmeklētājiem. 

Savukārt 24. janvārī Smiltenes pensionāru apvienība rīko ekskursiju ar autobusu uz Versku – vienīgo kūrortu un ūdens atpūtas centru Igaunijā pie minerālūdens avotiem, lai izbaudītu turienes piedāvājumu, tai skaitā peldi baseinos. Izbraukšana no Smiltenes – pulksten 11.
Interesentiem jāpiesakās, zvanot Smiltenes pensionāru apvienības vadītājai Ritai Bormanei uz tālruni 26514012. 

Ir arī zināmi nākamie Smiltenes senioru apvienības plānotie ceļojumi – 24. aprīlī senioru kruīzs uz Stokholmu ar “Tallink” un ekskursija uz vienu no Stokholmas pilīm gida pavadībā (stāstījums būs latviešu valodā), un ekskursija uz Baltkrieviju no 11. līdz 16. maijam. Interesentiem jāpiesakās, zvanot R. Bormanei.

“Laimīgu jauno gadu visiem līdzbraucējiem!” viņa jau tagad novēl Smiltenes pensionāru apvienības vārdā.

Novados