Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes tehnikuma pārstāvji piedalījās lielpasākuma "Lauki ienāk pilsētā"

Jauna un interesanta pieredze, vēl viena iespēja neformālā gaisotnē pastāstīt plašākai publikai par Smilteni un Smiltenes tehnikumu – tie arī ir galvenie ieguvumi, par ko priecājas 3.ēdināšanas pakalpojumu kursa audzēkņi Gunda Vilka un Sandris Janitēns, kopā ar tūrisma nodaļas skolotāju Maiju Jančevsku atgriezušies no pasākuma “Lauki ienāk pilsētā”.

Jaunieši cienāja pasākuma apmeklētājus ar 2.ēdināšanas pakalpojumu kursa audzēkņu vārītām konfektēm “Gotiņa” un šā paša kursa audzēkņu ceptiem siera cepumiem - laimes pogām. Kārumus sarūpēt palīdzēja skolotājas Vita Audere un Inese Veidemane.

Smiltenes tehnikuma pārstāvjus kā “Siera kluba” biedrus un Vidzemes kulinārā mantojuma glabātājus uz lielpasākumu, kas notika Latvijas simtgades svinību ietvaros Rīgā, uzaicināja biedrības “Siera klubs” vadītāja Vanda Davidanova. Jaunieši pārmaiņus ar Ogres tehnikuma, VSIA “Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums” un Kandavas lauksaimniecības tehnikuma pārstāvjiem darbojās biedrības “Siera klubs” stendā.

Pasākumu organizēja nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” ar mērķi popularizēt nozīmīgākās lauksaimniecības jomas, produktus, pakalpojumus un ar lauksaimniecību saistītas izglītības iestādes.

Novados