Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes vidusskolas skolēni stādīs Laimes kokus!

Tieši pirms gada Smiltenes vidusskolas Rīgas ielas pirmklasnieki jaunajā puķu dobē iesēja zīles. Pati skaistā dobe gar visu skolas sienu tapa kā dāvana Latvijas simtgadei. Pagājušajā rudenī arī pati daba bija parūpējusies par dāvanu Latvijai, apveltot ozolus ar bagātīgu zīļu ražu. Un radās ideja – iesējam gar dobes maliņu zīles un izaudzējam stādiņus! Tagad tie katrs savā podiņā aizceļos pie 2. klases bērnu ģimenēm, lai kā laimes kociņi taptu iestādīti paliekošā vietā. Skolēni un viņu ģimenes saņēmuši īstu kompetencēs balstītu uzdevumu – pētījumu ilgstošam laika periodam. Labās prakses piemēri jaunajā ekoskolas gadā ir sākušies! 

21.septembrī, Pasaules talkas ietvaros ļaudis visās pasaules valstīs stādīs Laimes kokus. Ozols ir Latvijas dižākais koks un simbolizē vīrišķību, spēku un ilgu mūžu. Aicinām ikvienu ņemt savu ozoliņu un pievienoties Laimes koku stādīšanā! Datumam jau nav nozīmes – ja iecerēto neizdodas rīt, Latvija kļūst par vienu ozoliņu bagātāka citā dienā!

Novados