Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Strenčos iedegs pilsētas egli

“Mazo draudziņ, ņem tēti un mammu pie rokas un nāc klausīties!” uz muzikālu uzvedumu – ziemas pasaku – kopā ar Čučumuižas rūķiem un pūtēju orķestri “Strenči” uz svētku egles iedegšanu šo sestdien, 7. decembrī, aicina Strenču novada Kultūras centrs. 

Muzikālais uzvedums Strenču novada Kultūras centrā sāksies pulksten 16, ieeja uz to ir bez maksas. Pēc uzveduma, aptuveni ap pulksten 17.30,  pilsētas centra parkā tiks iedegtas gaismiņas Strenču svētku eglē, kas veidota no daudzām mazām eglītēm.

Tās pašas dienas, 7. decembra, vakarā, pulksten 19 Strenču novada Kultūras centrā sāksies tautas deju koncerts “Izdejoties”. Ieeja – bez maksas. Uzstāsies senioru deju kopa “Ēvele”, Kārķu pagasta senioru deju kolektīvs “Lustiņdancis”, Palsmanes  pagasta vidējās paaudzes deju kopa “Cīrulis” un Strenču vidējās paaudzes deju kopa “Tīne”. 

Savukārt svētdien, 8. decembrī, pulksten 15 Strenču novada Kultūras centrā Ziemassvētku pasākumā “Nes Ziemassvētkus sirds...” gaidīs novadā dzīvojošos seniorus. Koncertu Ziemassvētku noskaņās viņiem sniegs Cēsu baptistu draudzes zvanu ansamblis “Soli Deo Gloria”. Pēc tam sekos danči ballītē kopā ar “Jautro Bocmani”.

Kopīgai vakarēšanai vēlams ņemt līdzi ”groziņus”. Uz galdiem jau būs arī neliels svētku cienasts.

20191207-1208-145928-5dd7901220dd0.jpg

Novados