Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien svētki Ērģemes pilsdrupās

Šodien, 27. jūlijā, Ērģemes pilsdrupās (sliktos laika apstākļos – Turnas tautas namā) notiks gada lielākais kultūras un atpūtas pasākums pagastā apmeklētības ziņā – koncerti, teātris, citas izklaides un balle, bet pirms tam – pulksten 15 – kapusvētki Ērģemes kapos.

Pilsdrupās vispirms, pulksten 17, sāksies koncerts kopā ar valmierieti mūziķi Sandri Dubovu, duetiem “Indra&Inguna” un “Igors&Ilona”.

No pulksten 18.30  izklaidēties varēs bērni. Vispirms Turnas tautas nama bērnu dramatiskais kolektīvs piedāvās savu jaunāko iestudējumu “Septiņi kazlēni un vilki”, pēc tam sāksies viktorīna “Uzmini manu mīkliņu!”, bet vēlāk bērni varēs izpausties dažādās radošajās darbnīcās, informē Ērģemes pagasta Turnas tautas nama vadītāja Līga Krama. Izklaides programmu jaunākajai paaudzei vadīs Dina Krama.

Pulksten 20 Turnas tautas nama dramatiskais kolektīvs kopā ar Valkas pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvu “Spriņģi” un Valkas pilsētas kultūras nama modes deju grupu “Aija” rādīs teatralizētu uzvedumu “Jezga ar precībām turpinās”.  Pasākumus kuplinās arī citi Ērģemes pagasta amatiermākslas kolektīvi.

Vakarā pulksten 22 sāksies balle kopā ar grupu “Rolise”.

20190726-2356-ergeme.jpg

Novados