Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Valkā viesosies Tieslietu ministrs

Šodien, 7. novembrī, Valkā viesosies LR Tieslietu ministrs Jānis Bordāns. 

Vizītes ievaddaļā ministrs apmeklēs Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļu. Pēc tam plānota tikšanās ar Valkas novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli, kurš prezentācijas veidā iepazīstinās ministru ar Valkas novadu – tā attīstības perspektīvām un pārrunās aktuālākās problēmas.

Pēc vizītes domē J.Bordāns apmeklēs novada infrastruktūras objektus - Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju, Valkas novadpētniecības muzeju un ražošanas uzņēmumu SIA “PEPI RER”. 

Pēcpusdienā ministrs dosies vizītēs uz Tieslietu ministrijas padotībā esošajām valsts pārvaldes iestādēm, lai iepazītu tās klātienē un tiktos ar iestāžu darbiniekiem. Apmeklējuma laikā plānots apskatīt Valsts probācijas dienesta Valkas nodaļu, Vidzemes rajona tiesu Valkā un Valsts zemes dienestu, Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC).

Novados