Šogad Prāta Spēles Latvijas kauss notiks arī Smiltenē un Valkā

PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas pilsētās visa gada garumā.

PRĀTA SPĒLES ir izzinoša komandu spēle, kuras norisi nosaka spēles dalībnieki. Jūs paši varēsiet izvēlēties savas stiprākās tēmas. Tas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam nāksies aizdomāties.

Lai piedalītos (dalība bez maksas): 

Erudīcijas spēļu turnīrs "PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS" Smiltenē notiks jau nākammēnes 12. aprīlī pilsētas Kultūras centrā. Savukārt Valkā erudīti pie viena galda sēdīsies 8. jūnijā Valkas pilsētas kultūras namā.  

Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas. Trīs rezultatīvākās komandas kvalificēsies turnīra pusfināliem, kur noskaidrosim labākos, kas piedalīsies lielajā FINĀLĀ novembrī un cīnīsies par PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSU un erudītākās komandas titulu!

Tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku, pārbaudot sevi un uzzinot daudz ko jauna kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, liekot galvas kopā un atbildot uz dažādiem aizraujošiem jautājumiem

Novados