Šonedēļ svinīgi iedegs Valkas pilsētas galveno egli 2

Sestdien, 30. novembrī, pulksten 17 Lugažu laukumā valcēnieši un viesi aicināti uz pilsētas galvenās egles iedegšanas pasākumu.

Pilsētas kultūras nama direktora vietniece Līga Pandalone informē, ka egles iedegšanas pasākumu kuplinās Smiltenes pilsētas pūtēju orķestris (diriģents Pēteris Vilks) ar pusstundu ilgu koncertprogrammu. Apmeklētāji varēs arī uzdejot. Rūķu meitenes cienās ar karstu sulu un tēju. Darbosies svētku kioski, kuros varēs iegādāties dažādus našķus, tostarp arī bērnu iecienīto cukurvati un popkornu. Tradicionāli šajā pasākumā uzrunu teiks novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

L. Pandalone atklāj, ka pašvaldības izpilddirektors – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Guntis Bašķis ir noskatījis svētku egli.

“Otrdien uzstādīsim svētku egli. To rotāsim ar gaismas virtenēm, kas jau bija redzamas Latvijas simtgadē,” stāsta G. Bašķis.
“Ziemeļlatvija” atgādina, ka aizvadītajā gadā Valkas pilsētas egle izpelnījās uzslavas un patīkami izcēlās starp citām Latvijas pilsētu svētku eglēm. Jau redzams, ka pašlaik pilsētā mājokļu logos parādās svētku lampiņas. Arī tā iedzīvotāji paši var piedalīties pilsētas izgaismošanā.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Egle nav simetriska. Droši ka nopirkt no audzētavas pietrūka naudas, tāpat kā 18.11. salūtam. Izzagšanai un mega ūber feika projektiem putekļainam plauktam - Kraukļa vadītai domei naudas nepietrūks nekad.

pirms gada, 2019.11.25 21:27

bezugunsnavdumu

Valgā jau iedega un viss, nekādas psrs pufaiku pompas tukšā vietā. Jau deg. Valgas nomale, kā pienākas, astē saimniekam.

Bet Valmieras egle izmaksāja 1000 eur. Ir speciālas firmas, bet Valgas nomale kā jau psrs atraugai pienākās, egli nozāģēja kautkur krūmos, pa lēto.

Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem no apvienošanās ar Valgu jāraud no prieka, tādu psrs būtību kā namsaimnieks nāksies likvidēt, - katra māja Igaunijā savs namsaimnieks, ar remonta fondiem un priekšēdi.
Beidzot Valgas nomales nami arī tiks pie bruģētiem pagalmiem.

Tāpēc arī pastaigajoties pa Valgu ir kaudzēm glīto pagalmu, jo katrs par savu lolo, un Valkā kaudzēm psrs parauga pagalmu, kur bedres pusmetra dziļumā, viss salauzts un kā jau psrs pienakās.

pirms gada, 2019.11.28 15:04

Novados