Šovakar godinās Smiltenes novada uzņēmējus

Piektdienas, 1. novembra, vakarā Smiltenes pilsētas Kultūras centrā jau piekto gadu notiks pasākums “Smiltenes novada uzņēmējs”, lai godinātu novada uzņēmējus, kuri veiksmīgi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā.

Uz pasākumu dalību ir apstiprinājuši vairāk kā deviņdesmit novada uzņēmumu.

“Tieši aktīvā uzņēmējdarbības vide un pārdomāti pašvaldības lēmumi par investīciju piesaistīšanu novada teritorijā ir būtiski veicinājuši Smiltenes novada attīstību. Mūsu novada lielāka vērtība ir cilvēki, kuri rada darba vietas, apstrādā savu zemi, kopj savas viensētas un ir sabiedriski aktīvi. Paši ar savu darbu un vērtībām radot vidi ap sevi, kurā ir gatavi dzīvot, strādāt un audzināt savus bērnus,” teic Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis.

Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze informē, ka pasākums tradicionāli notiks divās daļās, kur oficiālajā daļā runās par novada uzņēmējdarbības vidi un pašvaldības atbalstu, ekonomikas tendencēm Latvijā un pasaulē. Pasākumā pašvaldība pasniegs 12 balvas, tai skaitā lielākajiem nodokļu maksātājiem Smiltenes novada pašvaldības budžetā, uzņēmumiem, kuri 2018. gadā piesaistījuši lielākās ražošanā ieguldītās investīcijas, sociāli atbildīgam uzņēmumam, uzņēmumam par ieguldījumu Smiltenes novada tēla popularizēšanā, Smiltenes novada jaunajam uzņēmējam, Smiltenes novada labākajam darba devējām, kā arī par inovācijām un uzņēmējdarbības būvi. Balvas par sadarbību plāno pasniegt arī AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un AS ‘’Citadele banka’’. Šogad pasākumu vadīs Armands Simsons, koncertu sniegs grupa “Latvian Blues Band” un svētku balli spēlēs grupa “Dziļi violets”.

Novados