Strenčos nākamnedēļ – Ziemas sporta diena. Būs pat sniega volejbols

Nākamo sestdien, 2. februārī, gan Strenču novada, gan citu novadu iedzīvotājus gaidīs  Ziemas sporta dienā Strenčos, novada vidusskolas stadionā.

Šis ir otrais gads, kad vairāki Strenču iedzīvotāji ar pašvaldības atbalstu sarūpē sportisku programmu ziemas fizisku aktivitāšu cienītājiem svaigā gaisā. 

“Esam atvērti. Pie mums var braukt arī no citiem novadiem,” teic Gatis Brūvelis, kurš kopā ar brāli Ansi Brūveli aizsāka Ziemas sporta dienas tradīciju Strenčos. Viņiem palīgā nākuši Kārlis Gaigals un Adrians Lovkins.

Šogad programmā ir iekļautas četras aktivitātes: dīķa hokejs, sniega volejbols (pēc pludmales volejbola principiem, tikai smilšu vietā būs sniegs), ripu kērlings un kamaniņu nobraucieni uz laiku. Pateicoties Strenču novada domes atbalstam, visu dienu būs pieejama silta tēja un pusdienās – zupa.

Pieaugušajiem, kuri spēlēs hokeju, un volejbolistiem jārēķinās ar dalības maksu no komandas. Komandu reģistrācija sāksies 30 minūtes pirms sacensībām.

Sīkāku informāciju uzzināt un pieteikties turnīriem var, zvanot Gatim Brūvelim (tālrunis 28616356). Sniega volejbolam jāpiesakās, zvanot Kārlim Gaigalam (26659493).  Var arī rakstīt e pastu [email protected].

Sporta dienu noslēgs labāko apbalvošana. “Liela pateicība par atbalstu pasākuma rīkošanā Strenču novada domei un it īpaši domes priekšsēdētājam Jānim Pētersonam, kurš mums ļoti palīdz,” piebilst G. Brūvelis.

Uzziņai

Ziemas sporta diena Strenčos, 2. februāris

  • No pulksten 9 dīķa hokejs jauniešiem līdz 14 gadiem (četri spēlētāji uz laukuma).
  • Pulksten 10 sniega volejbols (divi spēlētāji komandā).
  • Pulksten 11 dīķa hokejs pieaugušajiem (četri spēlētāji uz laukuma). 
  • Pulksten 11 kamaniņu nobraucieni.
  • Pulksten 11.30 ripu kērlings (trīs spēlētāji komandā).

Novados