Strenču, Beverīnas un Burtnieku novadi turpinās protestēt un cīnīties par savu taisnību 3

Strenču novada, Beverīnas novada un Burtnieku novada domju priekšsēdētāji savu iedzīvotāju vārdā ir nosūtījuši uzaicinājumu Latvijas Republikas Saeimai, Saeimas frakciju vadītājiem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Pūces kungam, Valsts prezidenta kancelejai un Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei ar uzaicinājumu ierasties uz iedzīvotāju sapulci šī gada 4.martā plkst. 18.00 Strenču novada Kultūras centra zālē, kura pēc iepriekšminēto pagastu iedzīvotāju un uzņēmēju iniciatīvas tiek rīkota Administratīvi teritoriālās reformas jautājumu sakarā. Paralēli iedzīvotāju sapulcei notiks par iepriekšējo brīdinājuma akciju plašāka lauksaimnieku protesta akcija Strenčos.

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas līdzšinējie balsojumi apliecina Strenču novada, Beverīnas novada Trikātas pagasta un Burtnieku novada Ēveles pagasta iedzīvotāju interešu totālu ignoranci. Tāpēc esam aicinājuši Saeimas partiju frakcijas deleģēt pārstāvjus 4.martā ierasties Strenčos, skaidrot un pamatot iedzīvotājiem partiju ATR komisijā pārstāvēto deputātu balsojumu (par priekšlikumiem Nr.214, Nr.217 un Nr.213, Nr.235) par mūsu teritoriju pievienošanu Valkas novadam un atteikumu pievienot Valmieras novadam.

Esam nosūtījuši arī atklātu vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levita kungam ar lūgumu  iesaistīties, atbalstīt un veicināt tiesiskuma ievērošanu Strenču novada, Beverīnas novada Trikātas pagasta, Burtnieku novada Ēveles pagasta iedzīvotāju tiesību un interešu ievērošanā. 

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Krauklis divu gadu budžetus dāvanām izšķerdēja, lai šo pieņemtu.

pirms gada, 2020.02.27 13:22

duksis4x4

Pa lielam tak nekādas nozīmes nav, būtu pie Valkas, tāpat brauktu uz Valmieru kā braukuši. Slimnīca, bankas, VID utt visi pamatā atrodas Valmierā. Tukša bļaušana, bļaušanas pēc. Pievienojoties Valmierai tāpat nekļūs Ēvele, Trikāta, vai kāds cits pagasts par mega metrapoli, tāpat kā tas nav noticis līdz šim. Bet nu skaidrs- pabļaustīties vajag. Vai kaķis iemaldījies zirgu stallī, kādreiz ir kļuvis par zirgu?

pirms gada, 2020.02.27 16:27

bezugunsnavdumu

Reāli esi idiots, vai tēlo? Nodokļu izsaimniekošana un teritorijas nolaišana pa grunti, tas nav svarīgi?
Valkā zāli nomalē pļauj reizi gadā, ap Jāņiem. Trikātā tādā gadījumā nepļaus nekad.

pirms gada, 2020.02.28 10:07

Novados