Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču novads piedāvā vēl nebijušu konkursu vokālistiem

Strenču novada kultūras centrs izsludinājis pieteikšanos vokālistu konkursam “Stāsti, Gauja, savu stāstu...”, kā fināls notiks 18. maijā Strenču estrādē 22. Gaujas plostnieku svētku noslēgumā.

Pirms tam Strenču novada kultūras centrā 28.aprīlī vēl būs pusfināls, pēc tā arī paziņos finālistus.
Pieteikties konkursam var solisti, dueti un grupas no visas Latvijas divās vecuma grupās: no 15 līdz 24 gadiem un no 25 gadiem un vecāki.

“Ir visādi vokālistu konkursi, bet to, ka konkurss būtu veltīts tikai vienai upei, neesmu dzirdējusi,” “Ziemeļlatvijai” teic Strenču novada kultūras centra vadītājas vietniece Sarmīte Caune, kura kopā ar  kolēģi Gintu Gailīti izlolojusi ideju par “Stāsti, Gauja, savu stāstu...”. Katram dalībniekam vajadzēs izpildīt vienu latviešu komponista dziesmu latviešu valodā par Gauju vai saistītu ar Gauju.

Pieteikumi vokālistu konkursam jāiesniedz līdz 12. aprīlim, aizpildot mājas lapā www.strencunovads.lv pieejamo anketu un nosūtot to uz e pastu [email protected]. Turpat, mājas lapā, var  sīkāk izpētīt konkursa nolikumu, vai arī sazināties ar S. Cauni pa tālruni  25422684.

Ideja par vokālistu konkursu “Stāsti, Gauja, savu stāstu...” radās, lai papildinātu vecā plostnieka stāstu, kas šopavasar tiks prezentēts 22. Gaujas plostnieku svētkos.

“Parasti mēs svētku vakara sadaļai piedāvājām koncertu, taču šogad tas būs uzvedums – vecā plostnieka stāsts, ko stāstīs Māris Grigalis, Liene Bērziņa, Strenču novada amatiermākslas kolektīvi un ciemiņi. Šajā stāstā iekļausies arī vokālistu konkursa fināls,” teic Sarmīte Caune.

Konkursa fināls notiks  grupas “Vēju muzikanti” pavadījumā. Konkursantus vērtēs žūrija: Elita Mīlgrāve, Markus Riva un TV šova “X Faktors” duets Signe un Jānis Aizupieši.

Katrā vecuma grupā  pirmo vietu ieguvēji saņems naudas balvu 150 eiro apmērā.

Novados