Strenču slimnīca saņēmusi balvu “Dažādībā ir spēks”

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” saņēmusi Sabiedrības integrācijas fonda un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka iniciatīvas “Dažādībā ir spēks!” apbalvojumu - Dažādības ķiploku, kategorijā “Mūsu principi”.

Zīmīgs ir fakts, ka apbalvojumu pirmo reizi saņem tieši specializēta veselības aprūpes iestāde.

Strenču limnīcas vadītāja Maija Ancveriņa norāda: “Slimnīcas perspektīvā dažādības vadība un iekļaušana bija nozīmīgs aspekts jau kopš slimnīcas dibināšanas 1907. gadā. Lai gan balva reprezentē iekļaujošu darba vidi, svarīgi ir pieminēt arī slimnīcas pacientus, kuri ik dienas sabiedrībā saskaras ar dažādiem iekļaušanās izaicinājumiem. Balvas saņemšana kategorijā “Mūsu principi” norāda, ka slimnīcas izvēlētais attīstības kurss un ikdienas aktivitātes reprezentē slimnīcas vērtības un darbības principus, kas primāri vērsti uz cilvēcisku un vienlīdzīgu attieksmi.”

Šogad pašnovērtējumam “Dažādībā ir spēks” kopumā pieteicās 44 darba devēji un pašvērtējumu pilnībā veica 36 no tiem. Strenču slimnīca pašnovērtējumā piedalījās pirmo reizi.

Kopš šī gada pavasara Strenču slimnīca ir viena no 43 organizācijām, kas parakstījusi labas gribas memorandu dažādības veicināšanas un vadības atbalstam Latvijas uzņēmumos, organizācijās un institūcijās.

Novados