Šūpoles pat varēs izvēlēties

Šovasar vēl ne, bet nākamgad gan būs prieki vismazākajiem strencēniešiem. Viņu pilsētā vienīgais publiskais rotaļu laukums pie vidusskolas tiks papildināts ar jaunām vairāku veidu šūpolēm, tīklu piramīdu un citām rotaļu ierīcēm.

Lai tā notiktu, Strenču novada dome ir uzrakstījusi projektu “Rotaļkonstrukciju uzstādīšana Strenču pilsētā”, kam līdzfinansējumu piešķirs Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA).

Līdz nākamā gada vasaras sākumam tiks paplašināts bērnu un ģimeņu ar bērniem kvalitatīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas svaigā gaisā, papildinot esošo infrastruktūru Strenču novada vidusskolas aktivitāšu laukumā ar pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem piemērotām rotaļu laukuma konstrukcijām, informē Madara Ribozola, Strenču novada domes Plānošanas un attīstības nodaļas tūrisma speciāliste – starptautisko projektu vadītāja.

Īstenojot projektu, tiks piegādātas un šajā rotaļu laukumā uzstādītas vienvietīgas šūpoles uz atsperes, divvietīgas šūpoles uz atsperes, šūpoles – balansieris, divvietīgas šūpoles uz metāla statnēm, tīklu piramīda, karuselis ar sēdvietām, komplekss vingrošanai, trosu ceļš un bērnu rotaļu komplekss.

Pašvaldība jau veikusi cenu aptauju projektēšanai, šo darbu pēc līguma noslēgšanas tuvāko mēnešu laikā izdarīs uzņēmums SIA “Ceļu Komforts”.

Projekta “Rotaļkonstrukciju uzstādīšana Strenču pilsētā” īstenošanai  22 222,76 eiro ir ELFLA finansējums, bet 2 469,19 eiro – Strenču novada domes ieguldījums.

Novados