Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svarīgi par Lāčplēša dienas gājiena maršrutu Smiltenē

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka Lāčplēša dienas, 11. novembra, pasākumi Smiltenē iesāksies pulksten 18 ar svētbrīdi Smiltenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kur uzstāsies jauktais koris “LidoJums”. Pulksten 18.30 Baznīcas laukumā notiks pulcēšanās lāpu gājienam uz Smiltenes pilsētas kapiem, kur paredzēts piemiņas brīdis pie Brīvības cīņās kritušo kareivju pieminekļa.

Smiltenes pilsētas Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Madara Mūrniece vērš uzmanību, ka Daugavas ielas un Baznīcas laukuma ceļa posma pārbūves dēļ ir mainīts Lāčplēša dienas lāpu gājiena maršruts. No Baznīcas laukuma gājiens virzīsies lejup pa Pils ielu, tālāk pa Abulas, Daugavas, Stacijas un Vaļņu ielu līdz Smiltenes pilsētas kapiem.

Savukārt no Kalnamuižas gājienā dosies Smiltenes tehnikuma audzēkņi un pedagogi, virzoties lejā pa veco bruģi un Abulas ielā pievienojoties pārējiem gājiena dalībniekiem.

Novados