Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinīgā sanāksmē tika apbalvoti labākie Vidzemes policisti. Vairākus apbalvojumus saņēmuši Valkas iecirkņa darbinieki

2. decembrī Gulbenē notika Valsts policijas 101.gadadienai veltīts pasākums, kura laikā tika godināti un apbalvoti labākie Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas un darbinieki.

Valsts policija un Latvija nu jau gadu simtu iet viena otrai blakus. Policijai ir tikpat sena vēsture kā Latvijas valstij, kas apliecina tās lomu valsts pamatu veidošanā. Policista amats nekad nav bijis viegls. Tas ir riska pilns, ļoti prasīgs un atbildīgs darbs, kas prasa drosmi, zināšanas un prasmes, lai Latvijas iedzīvotāji varētu justies aizstāvēti un droši.

Policijas diena ir tas brīdis, kad mēs atskatāmies uz paveikto gada griezumā. Mēs godinām tos kolēģus, kuri sasnieguši augstvērtīgus rezultātus un pašaizliedzīgi pildījuši savus darba pienākumus, lai gādātu par valsts iekšējo drošību un kārtību. 

Policijas dienas svinības sākās ar svētbrīdi Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc baznīcas apmeklējuma Gulbenes kultūras centrā tika pasniegti apbalvojumi.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Latvijas Valsts policijas 101.gadadienu pasākuma laikā tika pasniegtas Iekšlietu ministrijas Pateicības un Goda raksti, III pakāpes ”Kārtības policijas Nopelnu zīme”, II pakāpes “Kriminālpolicijas Goda zīme”, Valsts policijas krūšu nozīmes “Par cītību policijā”, Valsts policijas Goda raksti un Pateicības, kā arī Jubilejas goda zīmes “Valsts policijai 100”. Tāpat tika izteiktas reģiona pateicības gan pašu darbiniekiem, gan arī sadarbības partneriem, kuri snieguši atbalstu Valsts policijai.

Svinīgo pasākumu vadīja Toms Rutkovskis, kā arī par svētku noskaņu gādāja Zemessardzes orķestris un Grigorijs Gorodko. Tāpat tika prezentētas modes mākslinieka Bruno Birmaņa dizainētās jaunās policijas uniformas, kas līdzšinējās formas pakāpeniski nomainīs līdz 2024.gada vasarai.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti un sasniegtajiem darba rezultātiem un saistībā ar Valsts policijas 101. gadadienu apbalvot vairāki Valkas iecirkņa darbinieki:

kapteine Inguna Veidere, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore, apbalvota ar Iekšlietu ministrijas Pateicību;

kapteine Sandra Krūmiņa, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore, apbalvota ar Valsts policijas krūšu nozīmi „Par cītību policijā";

leitnante Lelde Treimane, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore, apbalvota ar Valsts policijas Goda rakstu;

virsleitnante Ilze Izkalne, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektore, un leitnants Dmitrijs Vasiļjevs, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektors apbalvoti ar Valsts policijas Pateicībām; 

kapteinei Aigai Cerbulei piešķirts 2. kategorijas Valsts policijas apbalvojums "Jubilejas Goda zīme "Valsts policijai 100"".

Novados