Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiek labiekārtots petanka sporta centrs Ērģemē

Šī gada augustā uzsākti būvdarbi projektā “Petanka sporta centra labiekārtošana Ērģemes pagastā”. Būvdarbus veic SIA “MJ Eirobūve”.

Projektu apstiprināšanai virzīja biedrība “Lauku partnerība Ziemeļgauja”. To īsteno Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ietvaros. Darbus paredzēts pabeigt līdz šī gada 31. oktobrim. Plānots nomainīt logus un durvis ēkas pirmā stāva telpām. Veiks kosmētisko remontu un salabos jumta segumu ēkas daļai, zem kuras atrodas petanka laukumi. Ir plānots uzstādīt infrasarkano staru sildītāju, lai šo telpu varētu apsildīt.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 29126,55 eiro, tai skaitā ELFLA finansējums 26213,89 eiro jeb 90 procentu no attiecināmajām izmaksām, un Valkas novada dome nodrošinās līdzfinansējumu 2912,66 eiro apmērā jeb 10 procentus no attiecināmajām izmaksām.

Novados