Tiešsaistē - sarunas par 3x3 pasaulē

Visiem, kas grib uzzināt par to, kas ir 3x3, un paši reiz piedzīvot latvisku nedēļu, kopības sajūtu, apgūt zināšanas un iemaņas un iegūt jaunus draugus. Visiem, kas jau zina par 3x3 un vēlas gremdēties jaukajās atmiņās. Lieliska iespēja - 22. novembrī no 17 līdz 18.30 (pēc Latvijas laika) notiks seminārs 3x3 pasaulē Zoom platformā Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) ciklā #kultūranepadodas. 

Dzirdēsiet, kā sākās un jau 40 gadus attīstās unikālā pasaules latviešu ģimeņu kustība; kas ir tās pamatā, tās vilinājums un iespējas. Varbūt kādā no 3x3 fotogrāfijām vai videofragmentiem ieraudzīsiet sevi.

Īsi uzzināsiet galveno par 3x3 Austrālijā, ASV, Anglijā, Īrijā, kā arī Latvijā un citur – varēsiet uzklausīt un iztaujāt Līgu Ruperti, Daigu Rūtiņu, Juri Ruņģi, Ritu Harisoni, Deividu Klarku, Ingunu Miezi, Inesi Krūmiņu, Daigu Bitinieci, Elīzu Barkāni, Ievu un Eduardu Krūmiņus u.c. 

Interesenti var pieteikties e-pastā: [email protected], temata lodziņā ierakstot “Pieteikums dalībai #kultūranepadodas”. 

Iepriekšējo semināru dalībniekiem pieejas informācija tiks nosūtīta automātiski. 

Novados