Tik liela veiksme – pirmo reizi mūžā! Abonēšanas akcijas lielais laimests nonāk pie īpašnieka

Šonedēļ pēc laimesta laikraksta “Ziemeļlatvija” redakcijā Valkā ieradās Valkas pagasta Lugažu iedzīvotājs Modris Lācars.

Jāatzīst, ka galvenās balvas ieguvējs ir diezgan nerunīgs vīrs. Par laimēto dāvanu karti viņu informējuši kaimiņi, jo “Ziemeļlatviju”, kurā bija publicēts laimētāju saraksts, savā pastkastē saņēmis ar nokavēšanos. 

“Ieraugot savu vārdu “Ziemeļlatvijas” pirmajā lapā, vispār neticēju, ka man tā ir laimējies. Savā mūžā pirmo reizi tā veicas,” atzīst galvenās balvas ieguvējs.

Lācaru ģimene vietējo laikrakstu lasa ar pārtraukumiem, bet pēdējos trīs gadus avīzīte regulāri atrodama pastkastītē. 

“Cilvēkam jau kaut kas ir jālasa. Personīgi man patīk turēt rokās drukātu avīzi, nevis ziņas lasīt internetā,” atzīstas “Ziemeļlatvijas” lasītājs. Interesējamies, vai viņam vietējais laikraksts šķiet interesants un noderīgs. M. Lācars atbild, ka informācijas ir pietiekami daudz.
Iegūto laimestu – iespēju doties uz sanatoriju Līgatnē – M. Lācars noteikti   izmantošot. To darīs tad, kad būs brīvāks no tiešajiem darba pienākumiem. M. Lācars strādā kokapstrādes     uzņēmumā – akciju sabiedrībā “PATA Strenči”.

“Tiešām priecājos par veiksmi, un tas rosinās “Ziemeļlatviju” lasīt joprojām,” sarunas nobeigumā saka M. Lācars.

Novados