Tirgotāju interese par 18. Lielo labdarības robežtirgu – ļoti liela 1

Spītējot noteiktajai ārkārtas situācijai valstī un pasaulē, pirmajās reģistrācijas dienās ir ļoti liela tirgotāju interese par iespēju piedalīties 18. Lielajā labdarības robežtirgū.

Rīkojot šo divu dienu vērienīgo pasākumu dvīņu pilsētās Valkā un Valgā, rīkotājiem  jārēķinās ne tikai ar notiekošajiem kopīgā centra būvniecības darbiem, bet arī ar noteikto ārkārtas situāciju. Šogad pieteikšanās robežtirgum ir tikai elektroniski. Tirgus darbosies Valkā, Latgales un Semināra ielā, bet Valgā – Sepa un Raja ielās. Savukārt kultūras programma norisināsies Valgas centrālajā laukumā.

Elektroniski pieteikties dalībai robežtirgū var kopš aizvadītās otrdienas, 17. marta. Novada Tūrisma un informācijas biroja (TIB) sniegtā informācija liecina, ka, jau sākot ar pirmajām reģistrēšanās minūtēm, bija skaidrs, – tirgotājiem no Baltijas valstīm ir interese un vēlme piedalīties robežtirgū. Statistika liecina, ka pirmās stundas laikā saņemti 160 pieteikumi. Brīžiem rīkotāji novēroja, ka sekundes laikā ienākuši pat trīs līdz pieci pieteikumi. 

Diemžēl vakar neizdevās sazināties ar TIB darbiniekiem. Taču zināms, ka līdz 19. martam kopumā dalībai robežtirgū  bija pieteikušies 265 tirgotāji. Katru gadu šajā tirgū savas preces piedāvā vairāk nekā 400 tirgotāju. Rīkotāji norāda, ka rūpniecības preču un alkoholisko dzērienu tirgotājiem paredzētās vietas jau ir aizņemtas. Vēl ir pieejamas stādu, pārtikas preču un amatniecības preču izstrādājumu tirgotājiem plānotās vietas. 

Šopavasar robežtirgus notiks 9. un 10. maijā. Šī pasākuma ietvaros būs arī 7. Starptautiskais desu un gaļas festivāls, kā arī 6. barbekjū konkurss.  Novada dome cer, ka līdz maija sākumam situācija ar koronavīrusa izplatību mitēsies un pasākums varēs notikt. Gadījumā, ja situācija nemainīsies, tiks sniegta informācija tirgotājiem par dalības maksas atgriešanu.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Šopavasar nekas nenotiks. Lai arī Latvijā var arī notikt, ja atcels ĀS 14. aprīlī, lai nedeļu pēc, pārspēt Igauniju karantīnas jomā. Igauņu valdība jau neslēpj, ka ar maiju nekas nebeigsies.

pirms gada, 2020.03.25 19:47

Novados