Topošajā Valkas - Valgas dvīņu pilsētas centrā kopā ar igauņiem sagaidīsim Jauno gadu 2

16. septembrī Valkas novada domē norisinājās Valkas un Valgas pašvaldību pārstāvju sanāksme, kurā tika pārrunāts kopīgo pasākumu plāns.

Pēc Valkas-Valgas dvīņu pilsētas centra būvdarbu pabeigšanas, plānots aizvien vairāk pasākumus rīkot kopīgi jaunizveidotajā centrā, veicinot abu valstu un pilsētu iedzīvotāju tuvāku sadraudzēšanos.

Šogad Ziemassvētku tirdziņš jaunajā dvīņu pilsētu centrā kopā ar igauņiem notiks sestdien, 19. decembrī. Arī Jaunā gada sagaidīšana norisināsies jaunizveidotajā centrā. Plānotas dažādas aktivitātes, kas būs interesantas ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī viesiem. Tā ir iespēja sagaidīt 2021. gadu uz Latvijas – Igaunijas robežas ar kopīgu salūtu, kas būs vērienīgāks un iespaidīgāks, kā citus gadus.

2021. gadā 18. Lielais labdarības Robežtirgus norisināsies 8.-9. maijā, savukārt Valkas – Valgas pilsētu svētki no 10. līdz 13. jūnijam. Tiks turpināta jaunieviestā pilsētu svētku tradīcija ar parādi, kurā tiks aicināti piedalīties Valkas-Valgas pašdarbnieki, policisti, ugunsdzēsēji, skolas, pilsētas uzņēmumi, biedrības, iestādes, interešu grupas un kolektīvi.

Komentāri 2

veletajsv

Uhhhh, ballīšu plāns sastādīts nevainojami!
Vai ir padomāts, kā uzturēt jauno pilsētas centru, kā apstādījumus kopt ( kas šobrīd tiek iestādīti). Cerams ,ka neaizlaidīs postā un pēc tam nediedelēs vietējiem iedzīvotājiem, lai ziedo košumkrūmus.
Mūžīgā problēma - uzcelt, sataisīt māk, bet ilgtermiņā uzturēt, nekādi nav jaudas!

pirms 7 mēnešiem, 2020.09.17 21:27

bezugunsnavdumu

Krauklis tirgū atradīs bezmaksas darbaspēku, vietējus gurķu tirgotājus, kuri būs priecīgi rukāt par zupas bļodu. Igauņi pat neslēpj, ka visas puķes ir iekļautas projektā, rēali tās neviens nekops, un ziemā tie atradīsies zem sniega kupenas, kur aizies bojā, jo spāņiem kāds domē aizmirsa pateikt, ka mums te ziemā sniegs krīt.

pirms 7 mēnešiem, 2020.09.22 20:27

Novados