Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Topošajiem vecākiem – īpašas lekcijas un vingrošanas nodarbības

Otrdien, 2. oktobrī, no pulksten 14 līdz 15 SIA “Vidzemes slimnīca” Valkas poliklīnikā topošajiem vecākiem notiks pirmā izglītojošā lekcija. Topošās māmiņas, kuras to apmeklēs, saņems abonementu sešām vingrošanas nodarbībām grupā. 

SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka pirmā nodarbība notiks 8. oktobrī no pulksten 17.30 līdz 18. Nākamās tikšanās plānotas 10., 15., 17., 22. un 24. oktobrī. Topošajām māmiņām lekciju lasīs pieredzējusī vecmāte Zinta Aleksejeva, kura strādā Valkas poliklīnikā. Savukārt vingrošanas nodarbības vadīs fizioterapeite Vita Bernovska. Izglītojošā lekcijā varēs uzzināt par svarīgiem aspektiem grūtnieces ikdienā, saņemt informāciju par to, kāda nozīme ir pareizam uzturam un fiziskām aktivitātēm, kā arī par to, kā mainās ģimenes dzīve un pāra attiecības, gaidot bērniņu. Lektore runās arī par tādām aktuālām tēmām kā “Kaitīgie ieradumi” un “Kur nepieciešamības gadījumā meklēt informāciju un palīdzību”. Topošajiem vecākiem būs iespēja papildināt zināšanas par krūts barošanas nozīmīgumu, jaunās māmiņas uzturu pēcdzemdību periodā, kas mainās ģimenes dzīvē, kad ģimenē ienācis pirmais vai otrais bērniņš, pēcdzemdību kontracepciju, žurnālos atrodamo informāciju – kam ticēt un kam tomēr nevajadzētu ticēt.   

Savukārt grupu vingrošanā fizioterapeite uzmanību pievērsīs vēdera muskulatūrai, kā arī muguras, it īpaši lejas daļas un korsetes daļas stiprināšanai. 

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Kopumā šogad paredzēti trīs nodarbību cikli. Nākamo “Jauno vecāku skolas” ciklu sākums plānots oktobra un novembra beigās.

Novados