Turpinās tīrīt Pedeles upes gultni Valkā 2

Svētdien Valkas novada dome aicina uz kārtējo Pedeles upes gultnes tīrīšanas talku, tikšanās pulksten 10 Lauktehnikas rajonā pie tiltiņa pār upi.   

Pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis uz talkošanu aicina ne tikai vīrus garos gumijas zābakos ar zāģiem vai krūmgriežiem, kas aprīkoti ar ripu, bet arī sievas, kurām noteikti būs, ko darīt, piemēram, lasīt nozāģētos vai kritušos zarus. Ir iecere strādāt tā, lai izdotos aizvirzīties līdz pašam Zāģezeram un sakārtot tūrisma taku.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Par velti strādā tikai muļķi vai psrs ļaudis. Neizprotu šo nācēju motīvus. Izdabāt krauklim, cerībā ka kautkas atleks? Maksā naudu kraukli, itkā tev nav, likumu par savienotām tilpnēm neviens nav atcelis, ja nav domes budžetā tad noteikti ir tev.

pirms 2 gadiem, 2019.08.03 07:27

bezugunsnavdumu

Pietam, viss kā ir bijis, bija ideāla trase sporta pasākumiem X-jooks, ko rīko Valgā, tagad visu ķipa sakops, itkā cilvēki tur staigās, itkā Valgas mums nav. Izzudīs dabīgā super trase.

Bet ja nav cilvēks saimnieks, tikai naudas diedelētājs no visiem pēc kārtas, tad nekā arī nebūs. Miests ar ambīcijām uz megapoli.

Valgā kautkā prot no nekā izveidot pasākumu.

pirms 2 gadiem, 2019.08.04 11:12

Novados