Tuvojas pavasaris un 8. Kārķu koka auto sacensības

Īstais laiks izgatavot koka auto vai arī kuram jau ir - nopūst putekļus, uzprišināt, pilnveidot jeb arī izgatavot pilnīgi no jauna un startēt azartiskās sacensībās, kuras komentēs TV šovu un pasākumu vadītājs Valters Krauze. Garlaicīgi nebūs - to varam garantēt. Aicinām piedalīties arī tos, kuri pirmo reizi gatavos auto, jo mēs jau zinām, ka ļoti liela nozīme ir pieredzei, taču vienmēr ir arī iesācēja veiksme.

Sīkāka informācija par Meža dienu norisi sekos, kad būsim precizējuši pasākuma sponsorus un varēsim izdrukāt afišas. Lielos vilcienos Kārķu Meža dienu pasākumi notiks 3. un 4. maijā.

Piektdien, 3. maijā - meistarklase par Meža parku kopšanu un attīstību (šobrīd ir apsolīts un domājams, ka to vadīs koku eksperts, arborists, SIA "Labie koki" vadītājs Edgars Neilands, ja gadījumā viņam kaut kas mainīsies sakarā ar lielu starptautisku projektu, tad precizēsim speciālista vārdu un uzvārdu), pēcpusdienā ekskursija, koncerts. Nodrošinām nakšņošanu, vakariņas (iepriekš jāpiesakās).

Sestdien, 4. maijs - darbs, radošās darbnīcas, atpūta, koka auto sacensības, balle. Jāpiebilst arī, ka šīs būs arī kā Latvijas valsts mežu atklātās Meža dienas. Pielikumā Kārķu Koka auto nolikums. Ceram, ka jautrais, čaklais ods, gada kukainis (skat. nolikumā pasākuma logo, ko zīmējusi Kārķu skolas 2.kl. skolniece), spēs mūs sapulcināt uz dzīvespriecīgu pasākumu. Aicinām šo e-pastu pārsūtīt arī tālāk Jums zināmiem interesentiem. Būsiet patiesi gaidīti!


Novados