Ugunsdzēsēji glābēji gaida ciemos

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas speciāliste Inta Palkavniece informē, ka, atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 154. gadadienu, VUGD jau septīto gadu pēc kārtas piektdien, 17. maijā, no pulksten 10 līdz 19 rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

Atvērto durvju dienā mazos un pieaugušos apmeklētājus ugunsdzēsēji glābēji iepazīstinās ar savu ikdienu, izrādīs depo un demonstrēs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un informēs par iespējām nākotnē kļūt pat ugunsdzēsēju glābēju.

I. Palkavniece norāda, ka jau pašlaik savu apmeklējumu ir pieteikušas daudzas izglītības iestādes, tāpēc visiem interesentiem savlaicīgi jāpiesaka apmeklējums, sazinoties ar VUGD daļu un posteņu kontaktpersonām Valkas daļā – Salvis Stepiņš, tālrunis 29101755, Smiltenes postenī – Renārs Žeļeskins, 26424557 un Strenču postenī – Gusts Svarinskis – 29534765.     

Novados