Uz atbildīgo amatu pieteikušies vairāki kandidāti

Vakar bija pēdējā diena, kad varēja pieteikties Valkas novada domes izsludinātajam konkursam uz pašvaldības izpilddirektora vietnieka – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja amatu.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka līdzšinējais šī amata veicējs Guntis Bašķis veselības stāvokļa dēļ aizgāja no darba. 

Novada domes Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle informē, ka līdz ceturtdienas pēcpusdienai uz šo vakanci pieteikušies četri kandidāti. Visi ir stiprā dzimuma pārstāvji. Trijiem dzīvesvieta ir deklarēta Valkas novada teritorijā, bet viens ir rīdzinieks. 

“Visi pretendenti ir ar augstāko izglītību. Ir arī gados jauni cilvēki. Konkursa komisija vērtēs gan zināšanas, gan arī kandidātu personības, jo šis novada domē ir viens no vadošajiem amatiem, tāpēc ir jābūt ne tikai zināšanām, bet arī labām komunikācijas spējām. Svarīga ir arī pieredze pašvaldības darbā,” uzskata L. Metuzāle. 

Konkursa komisija, – tās priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, L. Metuzāle, novada domes izpilddirektors Ainārs Zābers un Saimniecisko lietu komitejas priekšsēdētājs deputāts Agris Simulis – pretendentus izvērtēs trešdien, 29. janvārī. Visi pretendenti tiks aicināti klātienē tikties ar konkursa komisiju.

Novada dome izpilddirektora vietniekam - Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas par amata pienākumu veik;šanu sola maksāt 1385 eiro lielu mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas.

Novados