Uz diskusiju aicina Valkas novada uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas

Trešdien, 24. aprīlī, no pulksten 16 līdz 19 Valkas pilsētas kultūras namā viesosies biedrība “Līdere”, kas apvieno Latvijas sievietes uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas. 

Pasākuma “Līderes kods” divpadsmitā domnīca notiks Valkā. Tās mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē. Pasākumā iecerēts brīvā atmosfērā diskutēt ar Valkas novada uzņēmējām par sievietes uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas ir palīdzējis nepadoties un devis drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu. Šobrīd “Līderes kodā” noguldītas jau deviņu novadu un vienas valsts nozīmes pilsētas vērtības. Pašlaik jau ir apkopotas 295 anketas, kurās minētas 255 dažādas vērtības.

Pasākuma rīkotāji aicina pieteikt savu dalību līdz 12. aprīlim, zvanot uz tālruni 64707486 vai 29250086 (novada domes priekšsēdētāja sekretariāta vadītājai Ingunai Mednei) vai sūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi [email protected]

Novados