Uzsākts darbs pie Lielā labdarības Robežtirgus plānošanas

Lai gan joprojām nav skaidrs, vai šopavasar maijā notiks tirgotāju un pircēju iecienītais Lielais labdarības Robežtirgus, Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja darbinieki uzsākuši darbu pie tirgotāju vietu izvietojuma plāna jaunajā dvīņu pilsētu Valkas un Valgas centrā.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka jau aizvadītajā pavasarī “Covid-19” pirmais pandēmijas vilnis izjauca plānus robežtirgus norisei. Neskatoties uz to, ka aizvadītā gada pavasarī pierobežā noritēja vērienīgi kopīgā centra izbūves darbi, bija atrasta iespēja tirgotājus izvietot citās pierobežas ielās. 

Tūrisma un informācijas biroja (TIB) vadītāja Signe Lorence stāsta, ka par spīti neziņai biroja trīs darbinieki sākuši robežtirgus sagatavošanas darbus. Tuvākajās dienās tiks apkopoti TIB rīkotās iedzīvotāju aptaujas rezultāti. Aptauju rīkoja ar mērķi, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli – robežtirgu rīkot šoruden vai pārcelt uz nākamo gadu. 

Lai arī joprojām ir neziņa, kas notiks pēc 6. aprīļa – datuma, līdz kuram Latvijā ir noteikta ārkārtējā situācija un līdz ar to arī aizliegums rīkot jebkādus kultūras un cita veida pasākumus ar cilvēku pulcēšanos –, tomēr jau tagad tiek pārrunāti ar tirgus rīkošanu saistītie jautājumi gan Valkas un Valgas kopīgajās pašvaldību amatpersonu un speciālistu ikmēneša sanāksmēs, gan arī TIB. 

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka šogad Lielais labdarības Robežtirgus bija plānots 8. un 9. maijā. Pirmo reizi tas notiktu jaunajā dvīņu pilsētu centrā.

Novados