Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzstāda velosipēdu remonta statīvu 1

Smiltenē, Gaujas ielā 1, netālu no bērnu rotaļlaukuma un skeitparka ir uzstādīts velosipēdu remonta statīvs, kurā jebkuram brīvi iespējams ne tikai pārbaudīt spiedienu riepās, bet arī, izmantojot pieejamos remonta instrumentus, veikt nelielus velosipēda apkopes darbus.

“Attīstības programmā viens no izvirzītajiem uzdevumiem ir uzlabot un attīstīt sporta infrastruktūru un aprīkojumu. Īstenojot projektu “Ģimeņu atbalsta pasākumi Smiltenes novadā” vēlējāmies veidot ģimenēm draudzīgu vidi, labiekārtojot Smiltenes pilsētas bērnu rotaļu laukumu un skeitparku. Ideja par velosipēdu remonta statīvu nāca, sadarbojoties kopā Attīstības un plānošanas nodaļas un Saimnieciskās darbības nodaļas cilvēkiem,” par pirmo publisko velosipēdu remonta statīvu Smiltenē stāsta Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Lita Kalniņa.

Velosipēdu remonta statīva izmaksas ir 1391,50 eiro ar PVN. Statīvs tika uzstādīts ar “MSB Velodarbnīcas” gādību, kura norāda: “Velosipēdu remonta statīvs ir avārijas situācijām, kur pieejamie instrumenti ir vienkāršāku problēmu novēršanai.”

Iedzīvotājiem jaunais pakalpojums ir pieejams bez maksas jebkurā diennakts laikā. Jau šobrīd pašvaldība ir saņēmusi labas atsauksmes par uzstādīto velosipēdu remonta statīvu.

Komentāri 1

Someone 1

Varēja jau uzlikt bruģīti kaut 2 kvadrātmetrus un tad to stendu, citādāk vēl peļķes tikai trūkst. Nu nevar kaut kur iebāzt labu lietu un uzskatīt to par labi paveiktu darbu. Kārtīgam smiltenietim tas tomēr izskatās :(

pirms 9 mēnešiem, 2018.08.13 13:53

Novados