Vai pēc Valgas apmeklējuma būs jāievēro pašizolācija? 2

Izskanot ziņām, ka Igaunijas Republika varētu tikt iekļauta to valstu vidū, no kurām atgriežoties ir jāievēro pašizolācija,  iedzīvotāju vidū ir satraukums par to vai pēc Valgas apmeklējuma tiks piemēroti ierobežojumi.

Valkas novada dome ir sazinājusies ar Veselības ministri Ilzi Viņķeli, Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) norādot, ka Valkas gadījumā nav pamatoti likt iedzīvotājiem ievērot pašizolāciju, jo Igaunijā reģistrētie saslimšanas gadījumi lielākoties reģistrēti valsts austrumdaļā, un tas neskar Dievnvidigaunijas reģionu.

Valkas pašvaldība ir izteikusi ierosinājumu nepiemērot pašizolācijas noteikumus Valkas/Valgas pašvaldību iedzīvotājiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas strādā Igaunijas Republikā.

Valkas novada dome dara visu iespējamo, lai pašvaldības iedzīvotāju ikdiena netiktu būtiski ietekmēta jauno nosacījumu dēļ un ceram, ka mūsu ierosinājums tiks ņemts vērā.

Komentāri 2

kolibrri

ŠEIT VAJAG PAPILDINĀT: "un visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas strādā VALKAS NOVADĀ VAI Igaunijas Republikā"!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.09.03 14:00

bezugunsnavdumu

No kā? Nav deklarācijas Valkā vai Valgā krāties atpakaļ savā ciemā. Kur jūs visi algu liekat, ka joprojām nav nopirkušī kādu stūri pa pāris tūkstošiem.

Valkas Valgas deklarantiem gan jau ļaus iet darbā arī ja ieviesis karantīnu. Bez laša tirgū gan nāksies iztikt. Pedelē var sākt zvejot.

pirms 7 mēnešiem, 2020.09.04 21:03

Novados