Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai Valkas skolas sporta hallē jārīko cirka šovs uz ledus? 2

Ceturtdien, 3. oktobrī, pirmo reizi Valkā viesosies cirka šovs uz ledus. Pusotru stundu ilgā izrāde notiks Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē, kas vietējā sabiedrībā rada virkni jautājumu. Biļešu cenas ir no 5 līdz 15 eiro.

“Ziemeļlatvija” savā pastkastē saņēma vēstuli, kurā jautāts: “Vai tas ir normāli, ka skolas sporta zālē tiek rīkoti šādi pasākumi? Vai skolas zāle nav domāta skolēnu izglītošanai, nevis kaut kādiem cirkiem?”

“Ziemeļlatvija” sazinājās ar sporta halles pārvaldnieku Andri Daini. Viņš skaidro, ka pirms mēneša saņēmis telefona zvanu no kādas diezgan pazīstamas kompānijas ar lūgumu rast iespēju hallē  rīkot šo ledus šovu. Uzklausot visus par un pret, pārvaldnieka galvenais nosacījums bija, lai netiktu bojāts halles grīdas segums. Šova rīkotāji atsūtījuši prezentācijas materiālus ar fotogrāfijām un informējuši, ka izrādes dalībnieki slido, izmantojot mākslīgo ledu. Izrādē piedalās 2018. gada Olimpisko spēļu dalībniece Adele Tankova. A. Dainim šķiet, ka tā ir ekskluzīva iespēja realitātē redzēt augstas raudzes sportisti. Turklāt pirms mēneša cirka šovs viesojies Apvienoto Arābu Emirātos un pēc tam rīko viesizrādes Baltijas valstīs. Koncertturnejā pa Latviju izrādes notikšot vairākas Latvijas pilsētās, tostarp arī Smiltenē, Valmierā un Alūksnē.  Kāpēc šova rīkotājiem ir vēlme uzstāties sporta hallē, nevis, piemēram, pilsētas kultūras namā? A. Dainis skaidro, ka tas viss saistīts ar drošības jautājumiem, proti, iespēju ierīkot drošības stiprinājumus, jo kultūras namos nav šādu iespēju. Toties sporta hallēs ir. Latvijā visas izrādes notikšot sporta hallēs. 

Šova rīkotāji ģimnāzijai maksās maksimālo īres maksu – par stundu 35 eiro. Plānots, ka šova dalībnieki halli izmantos piecas stundas. Turklāt Skolotāju dienas priekšvakarā šova rīkotāji 60 pedagogiem dāvina brīvbiļetes uz  izrādi.

Komentāri 2

veletajsv

Vēl dažus gadus atpakaļ (tagad nezinu , vai kārtība tā pati), apmeklējot sporta halli vai kādu no halles telpām, apmeklētājiem tur bija ļauts ieiet tikai bez apaviem. Respektīvi , pieauguši cilvēki ejot uz vingrošanu vilka apavus nost garderobē un ceļu uz attiecīgo telpu turpināja zeķēs. Lai nesabojātu grīdu un laikam , lai arī kopšana būtu vieglāka. Jau tad man tas likās nedaudz pazemojoši. Nu un kas tagad notiek? Vai te var runāt, ka 1.vietā ir cilvēks???

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.29 17:36

bezugunsnavdumu

Kraukļa režīmā viss ir pazemojoši.

Vai nav pazemojoši ņemt naudu Kasē visādām mūlķībām, kuras atnāk no rīta pakāsot pauri, bez sabiedrības, kura kalpo kā ķīla, - apspriedes?

A priekšākam, loši atdos naudu.

Šī pazīstama kompānija kura rīko šo sviestu jau saņēma iesniegumu par NĪ apķepāšanau ar savu reklāmu. Laikam Emirātos var līmēt kur pagādās. Aizmirsa, ka Latvijā nevar.

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.01 21:55

Novados